Alumīnija sakausējuma Drill Pipe

Alumīnija sakausējuma Drill Pipe

Pamata Info.Certification:ISOExport tirgos: North America, South America, Austrumeiropā, Dienvidaustrumāzijā, Mid East, Austrumāzija, Rietumeiropa Jaudas papildu Info.Origin:ChinaHS kods: 84314310Production

Apraksts

Pamata informācija.

Sertifikācija: ISO

Eksporta tirgi: Ziemeļamerika, Dienvidamerika, Austrumeiropā, Dienvidaustrumāzijā, Mid East, Austrumāzija, Rietumeiropa

Papildu Info.

Izcelsme: Ķīna

HS kods: 84314310

Ražošanas jauda: 1000pce / gadā

Produkta apraksts

Tā dažu gadu desmitu laikā tā alumīnija sakausējuma urbšanas caurules ir piemērota naftas rūpniecībā ar visvairāk pieredzi, kas nāk no Krievijas un citām bijušās Padomju Savienības novadi.
Alumīnija sakausējuma urbšanas caurules var izmantot paplašināto reach urbšanas un horizontāla urbšana ar tās stiprums svara attiecība ir mazāka par urbšanas caurules izgatavotas no super augstas izturības tērauds. Bet tās priekšrocība ir tā, ka tas ir vieglais svars, augstu stiprības attiecību pret svaru, super augstas pretkorozijas īpašumu un uzlabotas anti-nogurums spējas. Tās sienas biezums parasti ir biezāka nekā tērauda urbšanas caurules, tomēr tā izturību raža ir salīdzinoši zemāks.
Alumīnija sakausējuma urbšanas caurules korpuss ir izgatavots no alumīnija sakausējuma. Tāpēc, ka vieglo svaru, urbšanas caurules alumīnija sakausējuma vajadzībām pārkārtošanās mazāka jauda, ātrāka ātrumu cauruļu klupšanas un vairāk spēju urbšanas platformām. Mehāniskajām īpašībām tās priekšrocība ir augstas stiprības, lieliska elastība un mazu berzi ar sienu, jauninot. Alumīnija urbšanas caurules struktūra un locītavas baudīt ilgmūžība un zemas uzturēšanas izdevumus. Tai ir zemāka enerģijas urbšanas un urbšanas sūkņu jaudu, jo plūsmas pretestība gredzenveida telpas ir diezgan maza.
Ar labu elastību, urbšanas caurules alumīnija sakausējums ir labs anti-nogurums rekvizīti, tādēļ tās dzīves nogurums ir garāks berze dzīves, kas noved pie salīdzinoši mazāku kaitējumu caurules, kad tā rotēšana caur padziļinājumos dogleg. Tātad ir vairāk labvēlīgs jāizmanto lieces Wells, gradienta akas vai horizontāli paplašinātā virziena atradnēs.

Hot Tags: Alumīnija sakausējuma urbšanas caurules, urbšanas caurules

Saistītie produkti

Izmeklēšana

Produkti