Dziļas kodols un Hydrographic arī urbšanas mašīnu (Max dziļums: 2500)

Dziļas kodols un Hydrographic arī urbšanas mašīnu (Max dziļums: 2500)

Galvenās iezīmes:
1. urbšanas iekārta ir viegls, kompakts struktūru, visa struktūra ir vienkārša, ar saprātīgu izkārtojumu. Visi komponenti ir redzams, nepārklātos ar otru, tāpēc tie ir izdevīgi, lai uzturētu un labotu.
2. motoru var izvēlēties electromotor vai dīzeļa dzinēju saskaņā ar pieprasījumu.
3 rokturi, kas ar pārtraukumiem prom no tradicionālajiem trīs grupas planētu rīku struktūra un pieņem zvejas rīku konstrukcijas četrās grupās

Apraksts

Pieteikums

HXY 2000 iežu kodols un urbšanas mašīnu izmanto galvenokārt dziļas kodols urbšanas dimanta un cieto sakausējumu ar spēcīgu griezes momenta 10 000 Nm un maksimālo dziļumu 2500 metri. To var izmantot arī attiecībā uz ģeoloģisko izmeklēšanu, saliekot būvniecības projektiem, dabas gāzes un Hydrographic Labi izpēte, utt.


Funkcijas

1. Vertikālu vārpstu ir rotējošo daudzos līmeņos, to sadalījums ir saprātīgs, un griezes moments ir liels zemu ātrumu; ātrumu vertikālu vārpstu ir strauji, rotācijas darbības joma ir plaša;

2.urbšanas iekārta ir viegls, kompakts struktūru, visa struktūra ir vienkārša, ar saprātīgu izkārtojumu. Visi komponenti ir redzams, nepārklātos ar otru, tāpēc tie ir ērti, lai saglabātu un remonts.

3.urbšanas iekārta ir kopējā rāmī konfigurācijas, viegli demontēt, tāpēc tas spēj segt būvniecības pieprasījumu pakājes.

4.rokturi, kas ar pārtraukumiem prom no tradicionālajiem trīs grupas planētu rīku struktūras, un pieņem četrās grupās zvejas rīku konstrukcijas;

5.urbšanas iekārtas pieņem jaunu ūdens bremžu sistēma, un ir sava veida mehānisku ierīci, lai pielāgotu urbšanas ierīces dilstošā ātrumu, kad urbšanas ierīces nolaižas no urbšanas procesā urbšanas iekārtas.

6.urbšanas mašīnu sviras tipa hidrauliskā spiediena Čaks, alkatīgi lielvalsts un spēcīgs radiālais kompensācijas jaudu un ekspluatācijas laiku flīzes ir garš.

7.motors var izvēlēties electromotor vai dīzeļa dzinēju saskaņā ar pieprasījumu.

8.urbšanas iekārta ir saskaņota ar atbilstošo iekārtu, kas ir labvēlīgs nosacījums apgūt. Tas ir dažas darbības apdarinātāji un izkārtojums ir saprātīgi, lai operācija ir elastīgi un ērti.

9.manipulating rokturi ir saplūdusi, ar saprātīgu izkārtojumu, tā darbība ir elastīgu un drošu.

10. Urbšanas mašīnas rāmis ir lieliska stingrība, smaguma centru ir zema, tāpēc stabilitāti lielā ātrumā, urbšanas ir spēcīga.

Tehniskie dati

 1. Urbt iežu kodols

 • Hidrogrāfijas labi urbis

 • Barošana no pamata likta

 • Tehniskās specifikācijas: • Kāpēc izvēlēties Rejee?


  Pielāgotus produktu un pakalpojumu

  Ja jūsu darba specifika prasa specializētas un uzticamus risinājumus, Rejee var palīdzēt jums ar pielāgotiem urbšanas augstas kvalitātes produktus. Mūsu pieredzi un mūsu spēcīgu klientu uzmanību nodrošinās jums ir labākās iespējas savu darbu.

  Pie Rejee nozarē, mums ir devuši lielu uzmanību klientu apkalpošanas. Mēs cenšamies palīdzēt klientiem strādāt droši un efektīvi izmantot mūsu produktus. Virzības un pakalpojumi vienmēr ir pieejamas ar mūsu profesionālie tehniķi, kas šajā vietā.  Patentētām tehnoloģijām

  Zivju pārstrādes apskats

  Projektu Showcase

  Kā ar mums sazināties?

  Tel: + 86-29-86105123-606
  Fakss: + 86-29-86513529
  E-pasts:manager@rejeegroup.com
  Adrese: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Siaņa ekonomiskās attīstības zona, Ķīna.


  Hot Tags: Dziļas kodols urbšanas mašīnu (dziļums: 2500M), urbšana Machine

  Saistītie produkti

  Izmeklēšana

  Produkti