Mājas > Uzņēmums

Laipni lūgti Rejee rūpniecības, profesionālu urbšanas platformas piegādātāju, Ķīna, meitas of Rejee grupas, galvenokārt koncentrējas uz attīstības, ražošanas un pārdošanas ķimikāliju un aprīkojumu, kas ir atbildīga par starptautiskā tirgus ģeoloģiskās izpētes iekārtas co., Ltd. daudzus gadus.  Mēs piegādājam plašu būvniecības nozarē, no urbšanas platformām, mikseris, sūkņi u.c. produkti. Daži no mūsu populārākajiem produktiem ietver rotācijas urbšanas platformām, hidraulisko kāpurķēžu urbji, Jet Grouting, urbšanas iekārta, šie produkti tiek projektētas un būvētas tuneļa cauruļu novietnē atbalstam, dziļš pamats bedre enkuru, krastmala dambji, pāļu pamatu būvniecībaun tuneļa būvniecības programmas visā pasaulē.

Pieprasījums ātrgaitas dzelzceļi, tilti un daudzstāvu ēkas turpina pieaugt, pieaug arī vajadzība urbšanas iekārtas. Mēs cenšamies piepildīt nepieciešamību, attīstot stabilu un efektīvu tehnoloģiju un iekārtas. Caur mūsu gadiem tādā pašā nerimtīgā centienus, tagad mūsu produkti ir apmierināti ar vispasaules muitas.

Pie Rejee nozarē, mums ir dota lielu uzmanību klientu apkalpošanu. Mēs cenšamies palīdzēt klientiem strādāt droši un efektīvi izmantot mūsu produktus. Virzības un pakalpojumi vienmēr ir pieejamas ar mūsu profesionālie tehniķi, kas šajā vietā.

Sakarā ar mūsu augstākās kvalitātes un pakalpojumu, mūsu rotācijas urbšanas platformām, hidraulisko kāpurķēžu treniņi un Jet Grouting urbšanas iekārta ir aizvien populārāka pasaules tirgū, tai skaitā Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Eiropā, utt. Sveicu jūs no visas pasaules, lai nāk un apmeklēt mūsu rūpnīcas!Produkti